Zápisky z Nepálu aneb cesta za snem

Vydejte se se mnou den po dni na cestu za splněným snem.

Máte rádi autentické cestopisy? Zajímají vás horská dobrodružství? Zajímá vás Nepál? 

Pokud jste alespoň jednou odpověděli ANO, tak právě pro vás jsem sepsala Zápisky z Nepálu.

V knize si přijdete na své!

Knihu jsem napsala tak, jak jsem den po dni svou cestu vnímala a prožívala.

Není to turistický průvodce, který vám bude radit kam máte jít a co tam máte dělat.

Je to cestopis, který vám přiblíží jaké to je, když se nadšený amatér vydá do vysokých hor. Prožijete se mnou moje radosti i bolest, ukážu vám, jak takový Himálajský trek vypadá a co vás na takové cestě může potkat. Vezmu vás na místa krásná i nehezká a seznámím vás s místními lidmi. 

Ať už milujete lidské příběhy, dobrodružství, cizí země, krásné fotografie, cestování, hory, Nepál nebo Asii obecně. Tato kniha je pro vás ta pravá.

137 stran, desítky fotografií, odkazy na videa a mnoho dalšího.

Přečtením e-knihy Zápisky z Nepálu aneb cesta za snem získáte:

 • Zajímavý příběh ze života cestovatelky.
 • Pobavení i ponaučení, náměty k zamyšlení.
 • Spoustu emocí
 • Inspiraci a motivaci pro vaše vlastní dobrodružství
 • Užitečné informace, které využijete na své vlastní cestě.

Jaké jsou výhody elektronické knihy Zápisky z Nepálu?

 • Je skladná a neváží vůbec nic!
 • Je to skvělá volba na doma i na cesty
 • Nemusela jsem ji tisknout, takže je ekologická, čtením se neopotřebuje
 • Můžete si užít vysokou kvalitu fotografií
 • Můžete ji číst v počítači, notebooku, tabletu, telefonu... Kdykoliv, kdekoliv a jakkoliv vám to bude příjemné.

S e-knihou Zápisky z Nepálu získáváte i řadu bonusů:

Oproti běžné papírové knize je tato kniha interaktivní a najdete v ní množství prokliků, které vás přesměrují třeba na videa z mé cesty.

Můžete tak spoustu věcí vidět opravdu na vlastní oči. Toto vyžaduje připojení k internetu. Kniha je však plnohodnotná, i pokud nechcete/nemůžete být připojeni.

 • Videa z cesty
 • Odkazy na hudbu a film spojené s knihou
 • Odkazy na články související s knihou
 • Seznam věcí nezbytných na trek, který si můžete stáhnout a pracovat s ním podle sebe

Kniha oslovila množství čtenářů a tady jsou ohlasy některých z nich. 

Knížka o cestování do Nepálu mne naprosto nadchla - nepřestala jsem číst, dokud jsem nenarazila na poslední stránku! A i pak jsem litovala spolu s Aničkou, že výlet i příběh je u konce. Aničce se podařilo navodit tu správnou cestovatelskou náladu i u mne, těšila jsem se na další dny spolu s ní. Krásné fotky bohatě a trefně doprovázejí čtivý text. Když na mne vykoukl odkaz na píseň, hned jsem ji spustila a četla dál zahalená do obláčku podmanivých tónů. I videa jsem hned skoukla.. a u toho posledního, návratového, jsem i já bez dechu čekala, zda se opravdu vzneseme do vzduchu. Knížku rozhodně doporučuji. Dost možná se po dočtení přistihnete, jak pozorně pročítáte seznam věcí, které budete na výlet do Nepálu potřebovat i vy sami:)
Vlaďka Botlíková - školitelka zdravého pohybuvwww.vladanabotlikova.cz
Prima čtení, které jsem si užila na své mini dovolené :-). Naprosto souhlasím a souzním s tím, že jít za svým snem je vždycky zážitek. A že úplně všechno není tak jak chceme? Nevadí, obohatí nás určitě jiné zážitky. Pokud se chcete podívat na krásu Nepálu, aspoň zprostředkovaně, ať už díky krásným fotkám provázejícím tuto knihu, nebo díky vlastní fantazii, při čtení řádků, pusťte se do toho. A jestli se tam zrovna chystáte, berte to jako drobný návod na cestu 🙂
Martina Jungrová - energetické léčení, masáže a osobní rozvojhttp://masaze-reiky-martina.cz/
Na čtení zápisků z Nepálu jsem se těšila už od toho večera, kdy jsme spolu s Aničkou seděly na vodní dýmce a přemýšlela, jestli je sepsat pro veřejnost v čemž jsem ji samozřejmě hned podpořila, protože já přece podpořím jakýkoliv originální a „bláznivý“ nápad! Každý z dílů jsem přečetla jedním dechem. Byla jsem dojata ze stejných pocitů, které při svých cestách taky mám a celý příběh je prostě napsaný poutavě a od srdce, což na mě dýchlo hned z prvních vět, kdy se mi do očí draly slzičky dojetí z pochopení krásy plnění snů, kterým si zrovna taky procházím. Celkově je to ten typ čtení, kdy se prostě hloupě usmíváte na monitor, občas vám ukápne slza a posloucháte při tom doporučenou hudbu autorkou. (Hodně ses mi trefila do vkusu!) Kniha je vhodná pro lidi, kteří si nechtějí jen přečíst „cestopis“, ale chtějí cestu s Aničkou prožít se všemi radostmi i problémy. Dozvěděla jsem se nejen pár zajímavostí, ale z knihy se dá čerpat i na sestavení itineráře pro vlastní cestu. Co ale obdivují nejvíc při psaní je, že si Anička ze sebe umí udělat srandu a přiznat své nedostatky světu! Jakože každý po takové cestě bude smrdět, ale většina lidí, aby působilo vše dokonale, na to nepoukáže… No Anička z toho udělá skoro přednost! 😀 Děkuji, že jsem mohla po korektorce být hned druhá, kdo Tvé zápisky četl a přeji hodně spokojených čtenářů.
Daniela Máčalová - cestovatelka a designerkahttps://www.instagram.com/own_design_3d/
Ankin cestopis som čítala bez dýchania. Nepál a Himálaj sú aj mojou láskou, zatiaľ som ich nezažila na vlastnej koži a tak som cez Ankine písmenká mala aspoň na chvíľu pocit, že som tam s ňou! Veľká vďaka za to. 🙂 Cestopis je skvele prepojený s videjkami, či hudbou, dokonca aj tip na film (na ktorý sa už najbližší piatok určite teším) a tak je zážitok o to silnejší a reálnejší. Určite odporúčam každému milovníkovi hôr, a viete čo, odporúčam úplne každému - aspoň na chvíľu si nasať tú krásu majestátnych hôr, ľudskosti, vnímavosti a vďačnosti za všetko to, čo máme...
Jana Kamanová - žena, ktorú baví šťastne žiť a šťastie šíriť navôkolwww.esenciastastia.sk
Nádherná, laskavá, srdečná ekniha pro všechny, kteří rádi cestují, poznávají nové kraje, země. Pro všechny, kteří milují osobitý přístup a krásné fotky, další, kteří mají rádi neotřelá slova a nevšední zážitky. Jedním slovem pro všechny. Přečetla jsem jí jedním dechem a v duchu cestovala s Aničkou. Už se netrpělivě těším na další eknížky!
Dáda Frenclová - učím lidi, jak mít dostatek penězwww.dadafrenclova.cz
Kniha je velice zajímavá, zábavná a dobře se čte. Všem moc doporučuji:-)
Veronika Škvařilová - malířka kamenůhttps://www.fler.cz/rovenika
Ahoj Aničko, zatím jsem dočetla 1. část a musím říct, že se mi tvé povídání líbí.
čtenářka Adéla
Knihu jsem si přečetla se zájmem. Je napsaná vtipně. Celkem podrobným popsáním treku je vypovídající a inspirující. Bude mi pomocníkem při plánování mé cesty 😊
čtenářka Vendula

Objednejte si e-knihu Zápisky z Nepálu právě TEĎ a vydejte se se mnou na dobrodružnou cestu za snem.

Potřebuješ poradit?

Napiš mi na email anna@wetraveltheworld.cz