Na dovolené jste se zase nedomluvili anglicky?

Zkazila vám špatná angličtina dojem z dovolené?

A chcete se ji už konečně naučit? A co jít ještě dál? V cizí řeči i přemýšlet? Zní vám to jako sci-fi? Není. Jazyk se totiž můžete naučit v kterémkoliv věku a za velmi rychlou dobu. Povím vám jak.

Jestli jste během pobytu v zahraničí opět narazili na jazykovou bariéru, kvůli které jste se ztrapnili někde na recepci v hotelu nebo v restauraci, nezoufejte. Pravděpodobně patříte mezi asi tři čtvrtiny Čechů a Slováků, kteří jsou na tom stejně jako vy.

Ta statistika nevypadá moc dobře, že? Mám tu ale i jiná čísla. Malé dítě se naučí jazyk do 3 let. Jak je tedy možné, že nám dospělým se to nepodaří ani za celé roky studia? Jestli jste si tuto otázku někdy položili, určitě byste rádi znali odpověď.

Na učení jazyků není nikdy pozdě

Na učení jazyků je zarážející ještě jeden fakt. Čím méně času tomu dáte, tím lepší můžete očekávat výsledek. Přesněji, učení jazyků bychom se v kuse měli věnovat maximálně 20 minut. Ne více.  Při delším úseku totiž ztrácíme pozornost a nově naučené věci proto spíše zapomeneme.

Cizí jazyky zvládnete hravě i vy

Určitě jste slyšeli o někom (a možná i o vás samotných), kdo nemá talent na jazyky. Kdyby to byla pravda, neumíme dnes ani mateřskou řeč. Problém spočívá ve vzdělávacím systému, který jazyky učí špatnou a nepřirozenou metodou. Malé dítě taky nesedí v lavici a nedrtí se gramatická pravidla, ale učí se v přímé interakci s určitými předměty a situacemi. Jak ale tento druh výuky simulovat ve světě dospělých?

K tomu slouží 7 pravidel rychlého učení jazyků. Některá jsem vám už jemně nastínila, avšak to podstatné se zde ZDARMA dozvíte. 

Pokud sháníte nějaké rychlé řešení, jak na dovolené zazářit, koukněte na angličtinu na cesty . Našlapaný ebook si teď můžete stáhnout za 1 Kč. Běžná cena je 199 Kč.

Fuerteventura

Hodně štěstí! Věřím, že vám učení půjde skvěle. 🙂

Anna Škvařilová
Miluji cestování, svobodu a dobrodružství. Mou vizí je rozšiřovat lidem obzory. Ve světe se dozvíte a naučíte spoustu užitečných věcí a zbavíte se mnoha zažitých stereotypů.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů