Moje bejby Amerika – Jana LeBlanc

Co vám nikdo neřekne o životě v cizině.

Knihu Moje bejby Amerika, kterou napsala novinářka a inspirativní žena Jana LeBlanc, jsem chtěla číst v průběhu vánočních svátků.

Brzy mě čeká stěhování na Slovensko, třeba se něčemu zajímavému přiučím – myslela jsem si.

Ale jen co jsem ji poprvé otevřela, probrala jsem se až na desáté stránce. Tak moc mě zajímalo, co bude dál, že jsem se nemohla od příběhu odtrhnout.

Do Vánoc zbývaly dva dny a já místo balení dárků hltala každé slovo a všechny volné chvíle trávila s knihou. Dočetla jsem ji dřív, než mi bylo milé.

Kniha by mohla být alespoň dvakrát delší, abych s autorkou mohla prožívat všechny její trable i radosti všechních dnů.

Nejednou jsem souhlasně přikyvovala a s úlevou kvitovala fakt, že sdílíme stejné obavy i tajná přání, pocity i myšlenky, které bychom nahlas nepřiznaly. Je super vědět, že vás někdo chápe. 😀

Po dočtení knihy jsem si jasně uvědomovala fakt, že moje stěhování na Slovensko, bude v porovnání s jejím přesunem do Ameriky úplná hračka.

Chtěla bych číst dál, o drobných i obrovských rozdílech mezi oběma mentalitami a kulturami, o pocitech ženy, která rapidně změnila svůj život i o každodenních zážitcích, které ji potkávají.

Nadšeně tuto knihu doporučuji mezi svými přáteli a musím ji doporučit i vám – mužům i ženám.

Je to skvělá oddechovka a milovníci cestování si v ní přijdou na své.

Ženy budou soucítit, vědoucně se usmívat a obdivně koukat.

Muži si uvědomí, že ne všude je zvykem aby žena pekla a vyvářela a že nesmí zapomínat na vděk, pochvalu i péči o svou milou.

Anna Škvařilová
Miluji cestování, svobodu a dobrodružství. Mou vizí je rozšiřovat lidem obzory. Ve světe se dozvíte a naučíte spoustu užitečných věcí a zbavíte se mnoha zažitých stereotypů.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů