Kouzelný svět Harryho Pottera

Který milovník Harryho Pottera by se na chvíli nechtěl ocitnout v jeho kouzelném světě?

Není to vůbec nereálné, stačí si zaletět do Londýna a navštívit Warner Bros. studio – The making of Harry Potter!

A pak si můžete v klidu dát máslový ležák a užít si výpravu do světa čar a kouzel jako já.

Studio se nachází asi 20 mil severo-západně od Londýna. Ze stanice London Euston pojedete 20 minut vlakem do stanice Wattford Junction a odtud autobusem nějakých patnáct minut. Zpáteční jízdenka na autobus vás vyjde na 2,5 libry, vlak je v rámci městské hromadné dopravy.

Více informací k dopravě do studia naleznete ZDE.

Průměrná návštěva vám zabere alespoň 3,5 hodiny. Vyhraďte si tedy na tento zážitek nejlépe celý den. Bude to stát za to!

Protože o toto místo je velký zájem je nutné si vstupenku koupit online na konkrétní den a konkrétní čas!

Ceny vstupenek se liší dle věku a velikosti skupiny. Ceník i rezervační formulář najdete ZDE.

Pravdou je, že je to zážitek finančně náročnější, ale na druhou stranu si milovníci Harryho Pottera návštěvu 100% užijí. 🙂

Kromě různých filmových rekvizit najdete ve studiu i repliky míst kde se film natáčel – například Příčnou ulici a Velkou síň. Můžete se podívat na kostýmy a prozkoumat kouzelné efekty a kouzla samotná. K tomu vás na závěr prohlídky ohromí obrovská maketa Bradavic.

Součástí studia The making of Harry Potter jsou rozsáhlé vnitřní haly, venkovní areál se spoustou dalších zajímavostí jako třeba dům, kde žili rodiče Harryho, nebo dům Dursleyových. Samozřejmostí jsou obchůdky se suvenýry a různé kavárny, kde si můžete mimo jiné dát i zmiňovaný máslový ležák.

Z mého pohledu to byl naprosto fantastický výlet a užila jsem si to na maximum, bez ohledu na to, že už jsem dávno dospělá. 😀

No a když už budete v Londýně, zastavte se taky na věhlasné nástupiště 9 a 3/4. Najdete ho na vlakovém nádraží Kings Cross.

Můj HP obal na Oyster card 😀

Veškeré informace k Warner Bros. studiu – The making of Harry Potter naleznete ZDE.

Have a safe trip!

Anna Škvařilová
Miluji cestování, svobodu a dobrodružství. Mou vizí je rozšiřovat lidem obzory. Ve světe se dozvíte a naučíte spoustu užitečných věcí a zbavíte se mnoha zažitých stereotypů.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů