Co zabalit do příručního zavazadla
Tento e-book si stáhlo 0 cestovatelů

BALÍME PŘÍRUČNÍ ZAVAZADLO

aneb s čím vás do letadla nepustí

V eBooku se dozvíte, co všechno můžete mít v příručním zavazadle a co je naopak lepší nechat doma.

Zadejte Váš e-mail a získejte obratem zdarma cenné rady a tipy, které Vám pomůžou s balením příručáku na palubu letadla. 

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Anna Škvařilová) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

Zajímají vás ohlasy čtenářů? Zde jsou některé z nich:

Dobrý den, Aničko, moc Vám děkuji za eBook i další informace, které teď vyhledávám, protože příští sobotu odlétám s CK do Nepálu s pohodovým trekem v Himáláji. Váš seznam mám vytištěný a průběžně odškrtávám potřebné věci, které se mi už kupí doma na posteli. Vaše vyprávění i zápisky a články ostatních cestovatelů mi pomáhají při seznamovávání se s tímto nádherným koutem světa. Stejně jako Vy, před touto cestou, jsem velmi natěšená, ale také mám jisté obavy, zda to vše zvládnu. Ale touha poznání je silnější, tak snad i moje putování proběhne bez větších problémů. Ještě jednou děkuji za Vaše informace a přeji Vám krásné zážitky na všech dalších cestách, které podniknete.
Cestovatelka Svatka
Na letišti jsem vždy nervózní, co zase budu muset přendat nebo co mi vyhodí. Nelétám totiž moc často a tak jsem ráda, že jsem narazila na tento ebook. A po jeho přečtení mám v hlavě jasno - co můžu vzít, proč mám některé věci raději nechat doma nebo je dát do zavazadla pro odbavení. Také jsem se dozvěděla hodně triků a tipů, které mi pomůžou se odbavovat beze strachu! 🙂
Šárka BeranováDesignerka interiérů
Pokaždé, když někam cestuji, tak hledám, co můžu vzít do letadla a co ne. Tak teď to budu mít uložené a vždy na to kouknu a hned budu vědět. Díky
cestovatelka Jarka
Dobrý den, poprvé jsme chtěli ochutnat volnost cestování "low cost". Rad a inspirací není nikdy dost. Hledala jsem informace ohledně možných věcí do zavazadel do letadla, aby se člověk vyhnul nějakým zbytečným problémům a případným dohadům (z jazyků totiž umím pár slovíček anglicky, pár slovíček německy a vzhledem ke svému věku rusky). Ve Španělsku si mě přesto vyhmátli a kontrolovali mě i má zavazadla "čuchacíma papírkama". 😀 Mé smradlavé fusekle jim čuchačku nerozbily, tak jsem prošla 🙂 Díky za pomocný e-book, který jsem před cestou prošla několikrát.
Cestovatelka Petra
Děkuju moc za drahocenné informace, které mi byly poskytnuty v rámci tohoto eBooku. S tímto způsobem cestování chci pomalu začít, proto budou pro mě tyto zkušenosti užitečné.
Radek Sedláček